Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Konrad Cop trenerem Olimpii Sulęcin

Konrad Cop trenerem Olimpii Sulęcin

fot. cev.eu

Siatkarze Olimpii Sulęcin mają nowego szkoleniowca. Za pośrednictwem mediów społecznościowych klub poinformował, że w sezonie 2023/2024 będzie nim Konrad Cop, który wcześniej przez długi czas związany był w MOS-em Wola Warszawa. Na stanowisku trenera sulęcinian zastąpi on Łukasza Chajca.

Konrad Cop w stołecznym MOS-ie Wola spędził 15 lat. W minionym sezonie był szkoleniowcem kadry seniorskiej tego zespołu. Ostatnio przebywał również na stypendium we Włoszech, gdzie w międzyczasie odbywał staż w  Sir Safety Perugia. Od nowego sezonu poprowadzi zaś pierwszoligową  ekipę z Sulęcina.Nowy trener pierwszoligowej Olimpii doświadczenie zdobywał m.in. w AZS Politechnice Warszawskiej, gdzie w latach 2014-2016 pełnił funkcję drugiego trenera, a wcześniej pracował też jako statystyk. Na swoim koncie ma również liczne sukcesy wywalczone z młodzieżą, m.in. medale mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych, a także osiągnięcia reprezentacyjne. Był trenerem młodzieżowej kadry biało-czerwonych rocznika 2002 i 2005. W 2021 roku wraz z podopiecznymi sięgnął po brązowy medal mistrzostw Europy w Albanii, a także złoty medal Mistrzostw Europy Środkowo-Wschodniej EEVZA w Gruzji.

źródło: inf. własna, Olimpia Sulęcin Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę