Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Konrad Bączek zawodnikiem Lechii Tomaszów Maz.

Konrad Bączek zawodnikiem Lechii Tomaszów Maz.

fot. Krispol Września

Konrad Bączek w sezonie 2022/23 będzie bronił barw Lechii Tomaszów Mazowiecki w rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Zawodnik jest wychowankiem UMKS MOS Wola Warszawa. Występował również w  BAS-ie Białystok oraz w ostatnim sezonie Krispolu Września. 

Zielono-czerwone barwy w nadchodzącym sezonie reprezentować będzie Konrad Bączek, który ostatnio występował w KRISPOL-u Września. Środkowy ma 24 lata i mierzy 208 cm wzrostu. Jego zasięg w ataku to 350 cm. Dla Konrada będzie to trzeci sezon na parkietach TAURON 1. Ligi.Zawodnik jest wychowankiem UMKS MOS Wola Warszawa. Występował również w zespołach: BAS Białystok oraz KRISPOL Września. Rozegrał w sumie 48 spotkań, w których zdobył łącznie 136 punktów: 86 atakiem, 39 blokiem oraz 11 zagrywką.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: Lechia Tomaszów Mazowiecki - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę