Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Koniec przygody Wasilewej z VBC Èpiù Casalmaggiore

Koniec przygody Wasilewej z VBC Èpiù Casalmaggiore

fot. CEV

Dziś klub włoskiej Serie A VBC Èpiù Casalmaggiore poinformował, że zespół opuściła Elica Wasilewa. Okazuje się jednak, że podpisany przed sezonem kontrakt określał współpracę obu stron w tak krótkim wymiarze czasu – obejmował niespełna trzy miesiące. Trzeba przyznać, że siatkarska przygoda Elicy Wasilewej w ostatnich miesiącach była dość zagmatwana, a wszystko wskazuje na to, że to nie koniec.

W sezonie 2019/2020 Bułgarka reprezentowała Igor Gorgonzola Novara, a nieoficjalnie mówiło się, że nie przedłużyła kontraktu z tym klubem z powodu wysokich oczekiwań finansowych.W sierpniu Elica Wasilewa trenowała z Bartoccini Fortinfissi Perugia, gdzie, według włoskiej prasy, miała podpisać kontrakt z uwagi na sprawy prywatne. Tak się ostatecznie nie stało. Tuż na początku września podpisanie umowy z reprezentantką Bułgarii ogłosiła drużyna VBC Èpiù Casalmaggiore. Okazuje się jednak, że kontrakt obowiązywał przez niecałe trzy miesiące.

Tym samym zawodniczka znów wskoczyła do karuzeli transferowej, a ekipa VBC Èpiù Casalmaggiore ogłosiła, że aktywnie poszukuje zawodniczki na pozycję przyjmującej.

Aktualnie drużyna z Casalmaggiore zajmuje 7. miejsce w tabeli Serie A. W rozegranych 11 spotkaniach zgromadziła na swoim koncie 12 punktów. W najbliższej kolejce siatkarki  Èpiù  czeka bardzo trudna przeprawa z liderkami tabeli – Imoco Volley Conegliano.

źródło: inf. własna, volleyballcasalmaggiore.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved