Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Koniec przygody Japończyka z polską ligą

Koniec przygody Japończyka z polską ligą

fot. LUK Politechnika Lublin

LUK Politechnika Lublin kontynuuje formowanie składu. Lubelski pierwszoligowiec nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z japońskim libero Sho Takahashim. Siatkarz dołączył do zespołu w trakcie sezonu, zastępując kontuzjowanego Rafała Cabaja.

Włodarze zespołu z Lublina stopniowo odkrywają karty przed kolejnym sezonem w I lidze mężczyzn. Dotychczas LUK Politechnika ogłosiła przedłużenia kontraktów z trenerem Maciejem Kołodziejczykiem, przyjmującymi Pawłem Rusinem i Szymonem Seligą, środkowymi Kamilem Szaniawskim i Radosławem Sterną oraz atakującym Jędrzejem Gossem. Wiadomo również, że w kolejnym sezonie w barwach lubelskiej drużyny kibice nie zobaczą Bartosza Zrajkowskiego, Damiana Wierzbickiego, Szymona Pałki, Romana Oronia i Bartłomieja Gizy. We wtorek do tego grona dołączył japoński libero Sho Takahashi.

Komunikat LUK Politechniki Lublin:

Informujemy, że do sezonu 2020/2021 przystąpimy bez japońskiego libero Sho Takahashiego.

Sho Takahashi dołączył do drużyny LUK Politechnika Lublin w styczniu 2020 roku. 25-letni zawodnik grający na pozycji libero w barwach lubelskiej drużyny zadebiutował w meczu przeciwko KFC Gwardii Wrocław i zebrał po nim same pozytywne opinie. Do końca sezonu sympatyczny Japończyk wystąpił jeszcze w sześciu spotkaniach, prezentując w nich nie tylko wysoki poziom, ale stając się także ulubieńcem publiczności.

W wyniku rozwoju pandemii koronawirusa Sho zdecydował się na powrót w rodzinne strony, stąd powyższa decyzja.

Zarząd Klubu LUK Politechnika Lublin serdecznie dziękuje Sho za grę w naszych barwach oraz życzy powodzenia w dalszej karierze sportowej!

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved