Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Koniec przygody Japończyka z polską ligą

Koniec przygody Japończyka z polską ligą

fot. LUK Politechnika Lublin

LUK Politechnika Lublin kontynuuje formowanie składu. Lubelski pierwszoligowiec nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z japońskim libero Sho Takahashim. Siatkarz dołączył do zespołu w trakcie sezonu, zastępując kontuzjowanego Rafała Cabaja.

Włodarze zespołu z Lublina stopniowo odkrywają karty przed kolejnym sezonem w I lidze mężczyzn. Dotychczas LUK Politechnika ogłosiła przedłużenia kontraktów z trenerem Maciejem Kołodziejczykiem, przyjmującymi Pawłem Rusinem i Szymonem Seligą, środkowymi Kamilem Szaniawskim i Radosławem Sterną oraz atakującym Jędrzejem Gossem. Wiadomo również, że w kolejnym sezonie w barwach lubelskiej drużyny kibice nie zobaczą Bartosza Zrajkowskiego, Damiana Wierzbickiego, Szymona Pałki, Romana Oronia i Bartłomieja Gizy. We wtorek do tego grona dołączył japoński libero Sho Takahashi.Komunikat LUK Politechniki Lublin:

Informujemy, że do sezonu 2020/2021 przystąpimy bez japońskiego libero Sho Takahashiego.

Sho Takahashi dołączył do drużyny LUK Politechnika Lublin w styczniu 2020 roku. 25-letni zawodnik grający na pozycji libero w barwach lubelskiej drużyny zadebiutował w meczu przeciwko KFC Gwardii Wrocław i zebrał po nim same pozytywne opinie. Do końca sezonu sympatyczny Japończyk wystąpił jeszcze w sześciu spotkaniach, prezentując w nich nie tylko wysoki poziom, ale stając się także ulubieńcem publiczności.

W wyniku rozwoju pandemii koronawirusa Sho zdecydował się na powrót w rodzinne strony, stąd powyższa decyzja.

Zarząd Klubu LUK Politechnika Lublin serdecznie dziękuje Sho za grę w naszych barwach oraz życzy powodzenia w dalszej karierze sportowej!

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę