Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Koniec problemów Jastrzębskiego Węgla

Koniec problemów Jastrzębskiego Węgla

fot. Arkadiusz Kogut / Jastrzębski Węgiel

Jak dowiedział się portal sport.pl, nie ma już obaw, że Jastrzębski Węgiel nie będzie mógł skorzystać z zagranicznych zawodników. Zakaz transferowy miał bowiem zostać zdjęty. – Klub robi teraz wszystko, by jak najszybciej załatwić formalności związane z rejestracją zagranicznych zawodników – powiedział w rozmowie ze Sport.pl rzecznik Polskiej Ligi Siatkówki Kamil Składowski.

Nad Jastrzębskim Węglem widniał zakaz transferowy, który był powiązany ze sprawą Salvadora Hidalgo Olivy – spór sięgał trzech lat wstecz. FIVB nakazała klubowi wypłacenie należności zawodnikowi.– Z naszych informacji wynika, że zakaz transferowy został już zdjęty. Klub robi teraz wszystko, by jak najszybciej załatwić formalności związane z rejestracją zagranicznych zawodników – powiedział w rozmowie ze Sport.pl rzecznik Polskiej Ligi Siatkówki Kamil Składowski.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, od kiedy Jastrzębski Węgiel będzie mógł skorzystać z obcokrajowców. Przypomnijmy, że zakaz transferowy mocno utrudniłby życie ekipie z Jastrzębia-Zdroju, bowiem musiałaby sobie poradzić bez dwóch rozgrywających: Benjamina Toniuttiego i Eemiego Tervaportiego, a także przyjmującego Trevora Clevenot i atakującego Jana Hadravy.

* Więcej w artykule Agnieszki Niedziałek na sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę