Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Koniec mistrzostw świata dla Kevina Tillie

Koniec mistrzostw świata dla Kevina Tillie

fot. Getty Images

Przyjmujący reprezentacji Francji nabawił się kontuzji stopy podczas meczu 1/8 mistrzostw świata z Japonią. Po dokładnych badaniach okazało się, że kontuzja ta jest poważna. Wyeliminowała ona siatkarza z udziału w kolejnych meczach mistrzostw.

Trójkolorowi stoczyli zacięty mecz z Japonią, który wygrali 3:2. Na początku trzeciej partii Kevin Tillie nieszczęśliwie upadł na boisko. Upadek ten sprawił, że nie zagrał on w  kolejnych setach w meczu przeciwko Japończykom. W wyniku przeprowadzonych badań okazało się,  że zawodnik ma  częściowe pęknięcie rozcięgna podeszwowego prawej stopy powyżej 20 mm.Kontuzja ta sprawiła, że siatkarz nie zagra w kolejnych meczach mistrzostw. – Zawsze trudno jest stracić zawodnika z powodu kontuzji, Kevin trochę uratował mecz przeciwko Słowenii, a wczoraj zaczął dobrze, jest ważnym zawodnikiem, który wnosi dużo stabilności do zagrywki, dobrze przyjmuje, jest skuteczny w bloku oraz w ataku bloku i na boisku. ataku – skomentował we wtorek środkowy reprezentacji Francji Barthléméy Chinenyeze.

źródło: ffvb.org

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę