Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Koleta Łyszkiewicz: Udało się stworzyć coś fajnego z całą drużyną i sztabem

Koleta Łyszkiewicz: Udało się stworzyć coś fajnego z całą drużyną i sztabem

fot. Piotr Sumara - PLS

BKS BOSTIK Bielsko-Biała zakończył zmagania na turnieju PreZero Grand Prix PLS na trzecim miejscu. W meczu o brąz bielszczanki pokonały Jokera Świecie 2:0. – Udało się nam dojść daleko, więc doszłyśmy do wniosku, że czwarte miejsce nas nie satysfakcjonuje – przyznała MVP spotkania Koleta Łyszkiewicz.

Bielszczanki w półfinale uległy zespołowi LOS Nowy Dwój Mazowiecki 1:2, jednak w meczu o trzecie miejsce po zaciętej walce pokonały Jokera Świecie. – Nie miałyśmy żadnej presji. Wynik sam się zrobił, co nas niezwykle cieszy. Nie miałyśmy żadnego planu, a udało się stworzyć coś fajnego z całą drużyną i sztabem – stwierdziła Koleta Łyszkiewicz, atakująca BKS-u.Nowa zawodniczka zespołu z Bielska-Białej została wybrana MVP spotkania o brązowy medal. – Przyjechałyśmy do Gdańska, żeby się zgrać i stworzyć kolektyw. Jednak udało się nam dojść daleko, więc doszłyśmy do wniosku, że czwarte miejsce nas nie satysfakcjonuje. Zwłaszcza po meczu z LOS Nowy Dwór Mazowiecki, który świetnie bronił. Cieszy nas to, że udało się nam wywalczyć to trzecie miejsce. Na pewno napełnia nas to optymizmem na przyszłość – przyznała siatkarka.

Zdradziła również, że gra na piasku nie była dla zawodniczek halowych łatwa. – Plażówka jest dużo trudniejszym sportem. Różnicę widać było po zespole z Nowego Dworu Mazowieckiego, który ma w składzie zawodniczki z doświadczeniem w siatkówce plażowej – podkreśliła atakująca. Zwróciła też uwagę na to, jak ważna była obecność publiczności. – Fajnie, że pojawili się kibice. Po roku przerwy można było poczuć znowu dreszczyk emocji – zakończyła Koleta Łyszkiewicz.

źródło: opr. własne, tauronliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę