Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Koleta Łyszkiewicz: Jest w nas chęć rywalizacji

Koleta Łyszkiewicz: Jest w nas chęć rywalizacji

fot. Łukasz Krzywański

– Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Miałyśmy przerwę przez blisko cztery, czy nawet pięć miesięcy. Nie miałyśmy praktycznie piłki w rękach. Super, że Polska Liga Siatkówki wpadła na pomysł, żeby zorganizować taki turniej. Dzięki tym zawodom możemy poznać się bliżej jako drużyna, zgrać się ze sobą, a przy tym przyjrzeć się innym zespołom, które będą za niedługo naszymi rywalami w TAURON Lidze – powiedziała przyjmująca Enei PTPS Piła, Koleta Łyszkiewicz. 

W swoim pierwszym spotkaniu w PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki PTPS Piła pokonał DPD Legionovię Legionowo 2:1. – To było dobre spotkanie. Jest w nas chęć rywalizacji. Nie ukrywam, że przed pierwszym gwizdkiem był lekki stres, bo miałyśmy dość długą przerwę w grze spowodowaną pandemią koronawirusa. Bardzo się cieszę, że wygrałyśmy ten pierwszy mecz, bo pierwszy set nie był najlepszy w naszym wykonaniu. Warto dodać, że świetnie zagrała Natalia Skrzypkowska. Drużynowo pokazałyśmy, że zmiany odgrywają duże rolę – powiedziała Koleta Łyszkiewicz.Jak przebiegają przygotowania do sezonu pilskiego zespołu? – Trenujemy od 6 lipca. Zapoznałyśmy się z piłką. Warunki miałyśmy nieco inne, bo grałyśmy na dużo mniejszym boisku, a do tego innymi piłkami. Na szczęście szybko odnalazłyśmy się na boisku w Warszawie. Przed nami kolejne mecze. Mamy nadzieję, że również zwycięskie – przyznała przyjmująca. – Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Miałyśmy przerwę przez blisko cztery, czy nawet pięć miesięcy. Nie miałyśmy praktycznie piłki w rękach. Super, że Polska Liga Siatkówki wpadła na pomysł, żeby zorganizować taki turniej. Dzięki tym zawodom możemy poznać się bliżej jako drużyna, zgrać się ze sobą, a przy tym przyjrzeć się innym zespołom, które będą za niedługo naszymi rywalami w TAURON Lidze – dodała Koleta Łyszkiewicz.

Z kolei siatkarki z województwa mazowieckiego nie mogą być zadowolone z wyniku pierwszego spotkania. Jak traktują turniej rozgrywany w Warszawie? –  Jest to część przygotowań. Pracujemy w siłowni, trenujemy również na hali. W międzyczasie odbyłyśmy kilka treningów na plaży, aby dobrze przygotować się do turnieju PreZero Grand Prix. Mogłybyśmy więcej trenować w hali, ale ponieważ zostałyśmy zgłoszone do tego turnieju, to chcemy zagrać w nim jak najlepiej – stwierdziła libero DPD Legionovii, Klaudia Kulig. 

źródło: inf. własna, tauronliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę