Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejny zawodnik zostaje w ZAKSIE

Kolejny zawodnik zostaje w ZAKSIE

fot. Klaudia Piwowarczyk

Bartłomiej Kluth jest kolejnym zawodnikiem, którego zobaczymy w składzie Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w kolejnym sezonie. – Bycie częścią ekipy która wie, o co gra każdego sezonu jest czymś czego nie da się opisać słowami – przyznał atakujący zespołu.

Bartłomiej Kluth do ZAKSY trafił przed sezonem 2020/2021, zamieniając ligę włoską na PlusLigę. W barwach Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle atakujący sięgał po kolejne trofea. Bartłomiej Kluth ma na koncie Superpuchar Polski (2020), trzy zwycięstwa w rywalizacji o Puchar Polski (2021, 2022, 2023), tytuły mistrza (2022) i wicemistrza Polski oraz dwa zwycięstwa w Lidze Mistrzów (2021, 2022).Jak mówi zawodnik apetyt rośnie w miarę jedzenia i motywacji do walki o kolejne trofea nie brakuje. – ZAKSA przez ostatnie lata wygrywała bardzo wiele, można powiedzieć w cudzysłowie „wszystko”. Natomiast zwyciężanie nigdy się nie nudzi. Każdego roku walczymy o wszystko co jest do wygrania. Każdy człowiek pracujący w tym klubie wie o tym. To bardzo motywujące, dlatego też bycie częścią ekipy która wie, o co gra każdego sezonu jest czymś czego nie da się opisać słowami– przyznał atakujący Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Sezon 2023/2024 będzie dla Bartłomieja Klutha czwartym w barwach kędzierzyńskiego klubu. – Prawdę mówiąc przychodząc do ZAKSY nie myślałem że zostanę tutaj tyle lat. Natomiast zawsze szanuję swojego pracodawcę i jest dla mnie rzeczą  priorytetową możliwość pozostania w takim zespole. To dla mnie też sygnał od klubu, że moja praca jest satysfakcjonująca i pomocna dla drużyny – podkreślił doświadczony zawodnik, odnosząc się do argumentów przemawiających za pozostaniem w Kędzierzynie-Koźlu oraz swojej roli w drużynie dwukrotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów. – Myślę, że w tej drużynie drzemie niesamowita jakość sportowa ale też mentalność, która pozwala w każdym momencie podnosić się z ciężkich sytuacji, czy przegranych meczów. Moim celem jest zawsze być zdrowym, unikać kontuzji i być zawsze gotowym aby pomagać drużynie w sytuacjach kiedy tego potrzebuje. Taka jest moja rola i z niej chce się wywiązywać jak najlepiej potrafię.

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę