Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejny zawodnik przedłużył współpracę z MKS-em Będzin

Kolejny zawodnik przedłużył współpracę z MKS-em Będzin

fot. Klaudia Piwowarczyk

Trwa odkrywanie kart na sezon 2020/2021 przez MKS Będzin. Kolejnym zawodnikiem, który wciąż będzie bronił barw zespołu znad Czarnej Przemszy, będzie Rafał Sobański – o czym klub poinformował w swoich mediach społecznościowych.

Poszczególne kluby PlusLigi powoli zaczynają ujawniać swoje transferowe plany. Podobnie postępuje MKS Będzin, który co kilka dni informuje o kolejnych ruchach kadrowych. W środowe popołudnie klub poinformował o przedłużeniu współpracy z Rafałem Sobańskim. To już doświadczony przyjmujący, który do Będzina przeniósł się przed sezonem 2019/2020. Wcześniej przez pięć lat reprezentował barwy GKS-u Katowice, z którym wywalczył awans do PlusLigi, a najwyżej z klubem z Górnego Śląska uplasował się na ósmej pozycji w elicie.Przypomnijmy, że Sobański nie jest pierwszym siatkarzem, z którym władze klubu zdecydowały się przedłużyć umowę. Wcześniej umowę na kolejny sezon podpisali między innymi: Rafał Faryna (atakujący) oraz Artur Ratajczak (środkowy). Pewne jest także, że wciąż na ławce trenerskiej MKS-u będzie zasiadał Jakub Bednaruk.

Zobacz również
Karuzela transferowa PlusLigi na sezon 2020/2021

? | W nowym sezonie w linii przyjęcia MKS-u zobaczymy m.in. Rafała Sobańskiego. ?✍️?

Publiée par MKS Będzin S.A. sur Mercredi 6 mai 2020

źródło: MKS Będzin-Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę