Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejny przyjmujący zostaje w Mickiewiczu Kluczbork

Kolejny przyjmujący zostaje w Mickiewiczu Kluczbork

fot. Stal Nysa

Mickiewicz Kluczbork nie zwalnia tempa i cały czas kompletuje skład na kolejne rozgrywki Krispol 1. Ligi Mężczyzn. Kolejnym graczem, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z zespolem z Kluczborka jest przyjmujący Dawid Bułkowski.

To już drugi z podstawowych przyjmujących Mickiewicza Kluczbork, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z klubem. Wcześniej władze zespołu ogłosiły, że kolejny sezon w Kluczborku spędzi także Artur Pasiński. Teraz do niego dołączył Dawid Bułkowski.Siatkarz był jednym z wyróżniających się graczy Mickiewicza Kluczbork. Na swoim koncie w poprzednim sezonie Krispol 1. Ligi Mężczyzn miał aż 6 statuetek MVP. W sumie w rozgrywkach 2019/2020 zdobył 309 punktów, w tym 269 w ataku, notując ponad 48% skuteczności.
Dawid Bułkowski i Artur Pasiński to nie jedyni zawodnicy, którzy zostają w Mickiewiczu Kluczbork na kolejny sezon. Wcześniej klub ogłosił, że barw ekipy z Kluczborka nadal będzie bronić libero Marcin Jaskuła, rozgrywający Łukasz Szablewski, a także środkowi Jakub Lewandowski oraz Konrad Mucha.

20:12 więc czas na ogłoszenia ?I to jakie ??Drugi najbardziej wartościowy zawodnik całej ligi ubiegłego sezonu wg….

Publiée par UKS Mickiewicz Kluczbork sur Samedi 9 mai 2020

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: Mickiewicz Kluczbork, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę