Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejny przełożony mecz PlusLigi. Tym razem powodem Liga Mistrzów

Kolejny przełożony mecz PlusLigi. Tym razem powodem Liga Mistrzów

fot. Klaudia Piwowarczyk

Jednym z hitów 17. kolejki PlusLigi z pewnością miał być pojedynek PGE Skry Bełchatów z Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Spotkanie, które zaplanowano wstępnie na 14:45 w niedzielę, odbędzie się jednak w innym terminie. Wszystko przez intensywny kalendarz obu drużyn, które w tym i w przyszłym tygodniu będą walczyć na europejskiej arenie. 

Mecz 17. kolejki PlusLigi pomiędzy PGE Skrą Bełchatów i VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa nie zostanie rozegrany w pierwotnie zaplanowanym terminie. Polska Liga Siatkówki SA, po uzgodnieniu z klubami, dokonała zmiany w harmonogramie.Siatkarze z Bełchatowa i Warszawy w hali Energia mieli zmierzyć się w niedzielę 13 grudnia. Ze względu na uczestnictwo obu drużyn w rozgrywkach CEV Ligi Mistrzów zdecydowano jednak o przełożeniu spotkania. Nowy termin zostanie ustalony wkrótce.

PGE Skra Bełchatów zmagania o prymat w Europie rozpocznie już we wtorek 8 grudnia meczem z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W kolejnych dniach, w ramach grupy A, wielokrotni mistrzowie Polski zagrają z Lindemans Aalst i Fenerbahçe Stambuł. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa natomiast rywalizację w grupie D zainauguruje we wtorek 15 grudnia meczem z Knack Roeselare. Dzień później stołeczni spotkają się z Leo Shoes Modena, a na koniec belgijskiego turnieju – z Kuzbassem Kemerowo.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved