Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejny klub TAURON Ligi z koronawirusem

Kolejny klub TAURON Ligi z koronawirusem

Łatwego sezonu nie mają siatkarki Grupy Azoty Chemik Police. Nie dość, że przytrafiło im się kilka porażek oraz kontuzji nabawiła się jedna z ich liderek, to jeszcze już po raz drugi będą pauzowały ze względu na koronawirusa w zespole. Tym samym nie odbędzie się piątkowy mecz z Energą MKS Kalisz.

Koronawirus coraz bardziej daje się we znaki klubom TAURON Ligi. Jedne powoli wracają do treningów i sportowej rywalizacji, ale inne wypadają z gry. W ostatnim czasie pozytywne przypadki wirusa pojawiły się między innymi w Developresie SkyRes Rzeszów, a w piątek o kolejnej przerwie poinformował Chemik Police.Wcześniej klub z Polic zmagał się już z koronawirusem tuż przed startem rozgrywek. Obecnie potwierdzono w nim dziewięć pozytywnych przypadków, a co za tym idzie piątkowy mecz z Energą MKS Kalisz został odwołany.

Jak możemy przeczytać na stronie klubu:

Klub Piłki Siatkowej Chemik Police S.A. otrzymał wyniki testów wymazowych na koronawirusa przeprowadzonych w czwartek. Niestety, osiem zawodniczek i jeden członek sztabu szkoleniowego otrzymali wyniki pozytywne. Tym samym cały zespół zostaje skierowany na domową kwarantannę.

Osoby zarażone nie mają poważnych objawów, znoszą COVID w sposób zbliżony do normalnej choroby. – Niestety, nasz zespół musi zmagać się z COVID-em już po raz drugi. Pandemia nie wybiera, jesteśmy tego świadomi, więc nie będziemy narzekać, tylko skupimy się na dbaniu o zdrowie i jak najszybszym powrocie na parkiet. Trzymajcie za nas kciuki – mówi prezes Paweł Frankowski.

źródło: chemik-police.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved