Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejni pierwszoligowcy odeszli z klubów

Kolejni pierwszoligowcy odeszli z klubów

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kolejne zmiany zachodzą w pierwszoligowych klubach. Mickiewicz Kluczbork ogłosił, że z zespołem rozstaje się Rafał Prokopczuk. Z kolei Olimpię Sulęcin opuści Michał Godlewski. 

Prokopczuk dołączył do Mickiewicza z ZAKSY Strzelce Opolskie. W minionym sezonie tworzył z Kacprem Popikiem duet rozgrywających drużyny z Kluczborka. Pojawił się na boisku łącznie w 30 meczach, w których zdobył w sumie 41 punktów z czego 25 blokiem, 8 zagrywką i tyle samo atakiem.Michał Godlewski spędził w Olimpii jeden sezon, w ciągu którego jego licznik wskazał 181 zdobytych punktów. Przez całe rozgrywki dzielił pozycję atakującego z Grzegorzem Turkiem. Obaj zawodnicy zagrali w 28 meczach.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON 1.Ligi

źródło: inf. własna, Mickiewicz Kluczbork - Facebook, Olimpia Sulęcin Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę