Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejne transfery na zapleczu PlusLigi

Kolejne transfery na zapleczu PlusLigi

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kluby Tauron 1. Ligi już niebawem rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Powoli kończą już ogłaszanie składów na rozgrywki 2022/2023. AZS AGH Kraków ogłosił przedłużenie kontaktu z rozgrywającym, zaś w BAS Białystok zostaje libero.

Marcin Krawiecki w AGH Kraków będzie już drugi sezon.  Wcześniej występował w Krispolu Września.  W minionym sezonie zdobył 93 punkty, w tym 39 blokiem i 27 zagrywką.W BAS Białystok nadal będzie grał na libero Daniel Ostaszewski.

Zobacz również :
Karuzela transferowa Tauron I ligi w sezonie 2022/2023

źródło: AGH Kraków - Facebook, BAS Białystok - Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę