Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejne ruchy kadrowe w I lidze mężczyzn

Kolejne ruchy kadrowe w I lidze mężczyzn

ZAKSA Strzelce Opolskie pozyskała dwóch nowych zawodników na pozycji libero oraz środkowego. Filip Frankowski przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy APP Krispol Września. Wiktor Rajsner przedłużył kontrakt z Norwidem Częstochowa a Wladislaw Łoszakow w sezonie 2019/20 będzie bronił barw UKS Mickiewicz Kluczbork – to najnowsze wieści z pierwszoligowej karuzeli transferowej.

ZAKSA Strzelce Opolskie pozyskała dwóch nowych zawodników na pozycji libero oraz środkowego. W barwach beniaminka w sezonie 2019/20 I ligi mężczyzn występować będzie odpowiednio Patryk Foltynowicz i Daniel Szaniawski. Patryk Foltynowicz to 19-letni libero, który w ostatnim czasie uczył się w NLO SMS PZPS Spała. Już niedługo zadebiutuje na pierwszoligowych parkietach. Na środku grać będzie natomiast Daniel Szaniawski, który w sezonie 2017/18 sięgnął z AZS Częstochowa po złoty medal I ligi mężczyzn. Zawodnik ostatni rok spędził w Rumunii, w barwach Steaua Bukareszt.Filip Frankowski przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy APP Krispol Września. Przypomnijmy, że przyjmujący wspólnie z zespołem rozgrywki 2018/19 1. Ligi Mężczyzn zakończył z brązowym medalem na szyi. Dla doświadczonego przyjmującego będzie to już szósty sezon na parkietach I ligi mężczyzn. Zawodnik występował w takich zespołach jak: PGE SKRA Bełchatów, Camper Wyszków, TSV Sanok, Olimpia Sulecin oraz FL Saint-Quentin. Wcześniej klub potwierdził przedłużenie kontraktów z Mateuszem Zawalskim, Tomaszem Narowskim oraz Mateuszem Jóźwikiem.

Wiktor Rajsner przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy Exact Systems Norwid Częstochowa. Środkowy przedłużył umowę z częstochowskim klubem. Wiktor Rajsner to reprezentant Polski juniorów, absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale i złoty medalista Mistrzostw Europy Wschodniej kadetów (grudzień 2017r.). Do Norwida Częstochowa trafił z pierwszoligowego SMS Spała.

Wladislaw Łoszakow w sezonie 2019/20 będzie bronił barw UKS Mickiewicz Kluczbork w rozgrywkach I ligi mężczyzn. Zawodnik będzie występował na pozycji środkowego. Ostatnie dwa sezony środkowy spędził na Białorusi w zespole VC Zapadny Bug-Brest. Wspomniany środkowy to siódmy, nowy zawodnik UKS Mickiewicz Kluczbork. Klub podpisał już umowy z Łukaszem Szablewskim, Rafałem Pawlakiem, Dawidem Bułkowskim, Łukaszem Owczarzem, Jakubem Lewandowskim oraz Konradem Woronieckim.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved