Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejne przedłużenie w BAS-ie, tym razem zostaje libero

Kolejne przedłużenie w BAS-ie, tym razem zostaje libero

fot. Barbara Ilnicka

Wiadomo już, że kolejny sezon w BAS-ie Białystok na pozycji libero pozostaje Daniel Ostaszewski. Popularny Osti to kolejna trwale związana z miejscowym klubem postać. Dla pochodzącego z Białegostoku libero będzie to czwarty sezon spędzony w BAS-ie.

BAS Białystok swój sezon zakończył na rundzie zasadniczej już w połowie kwietnia, wygrywając z SMS-em Spała i kończąc na 10. miejscu w tabeli I ligi.  Niedługo później z klubu zaczęły spływać informacje o przedłużeniach kontraktów. Jako pierwszy w zespole pozostał jego trener Krzysztof Andrzejewski. Następnie nowe umowy podpisali Maciej Naliwajko – kapitan drużyny, a także atakujący Jędrzej Goss.Teraz przyszła kolej na libero. Daniel Ostaszewski do BAS-u trafił w sezonie 2020/2021 i gra w nim do dzisiaj. Przez pierwszy sezon grał jako przyjmujący, a następnie zmienił pozycję na libero. W minionym sezonie 30-letni libero rozegrał 28 z 30 spotkań I ligi, w sumie w 110 setach. W tym czasie przyjął 484 piłki, ze skutecznością przyjęcia perfekcyjnego na poziomie ponad 27%. Najlepszy wynik perfekcyjnego przyjęcia uzyskał w starciu z MKST Astrą Nowa Sól (50%).

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę