Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejne przedłużenie kontraktu w Politechnice Lublin

Kolejne przedłużenie kontraktu w Politechnice Lublin

fot. lkpslublin.pl

Jeszcze nie miał okazji pokazać pełni swojego potencjału w barwach LUK Politechniki Lublin. Jakub Peszko, który wygrał arcytrudną walkę z kontuzją, zostaje w Lublinie. – Kuba już w okresie przygotowawczym do poprzedniego sezonu potwierdzał potencjał, który skłonił nas do zaproponowania mu współpracy. Jego kontuzja była dla nas ciosem, który wymusił nadzwyczajne działania. Cieszę się, że mógł wracać do zdrowia w spokoju. Wierzę, że walka z kontuzją uczyniła go silniejszym – skomentował transfer Maciej Krzaczek, wiceprezes LUK Politechniki Lublin.

Jakub Peszko w minionym sezonie miał okazję pomóc LUK Politechnice Lublin w zaledwie dwóch meczach. Ten drugi – starcie z MCKiS-em Jaworzno – okupił uciążliwą kontuzją wykluczając go na resztę sezonu. – Kuba już w okresie przygotowawczym do poprzedniego sezonu potwierdzał potencjał, który skłonił nas do zaproponowania mu współpracy. Jego kontuzja była dla nas ciosem, który wymusił nadzwyczajne działania. W tym doskonałym sportowo sezonie niewątpliwie zabrakło nam tylko satysfakcji z podziwiania Kuby na parkiecie. Cieszę się, że mógł wracać do zdrowia w spokoju. Wierzę, że walka z kontuzją uczyniła go silniejszym. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć go na parkietach PlusLigi – powiedział Maciej Krzaczek, wiceprezes LUK Politechniki Lublin.Jakub Peszko ma ośmioletnie doświadczenie występów w ekstraklasie. Zaczynał w Resovii Rzeszów, reprezentował MKS Będzin, a w ostatnim sezonie w PlusLidze punktował dla Visły Bydgoszcz. Był etatowym przyjmującym. – W poprzednim sezonie nie mogłem pomóc drużynie w takim stopniu, jakbym chciał. Wszystko zniweczyła kontuzja, która pokrzyżowała plany nie tylko moje, ale też Klubu. Teraz stoję przed kolejną szansą zaprezentowania swoich umiejętności, dlatego cieszę się, że zostaję w LUK Politechnice Lublin i już nie mogę doczekać się pierwszego treningu. Z tego miejsca dziękuję także wszystkim, którzy trzymali kciuki za mój powrót. Obiecuję, że postaram odwdzięczyć się jak najlepszą grą ze swojej strony – powiedział Jakub Peszko.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę