Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kolejne przedłużenia kontraktów w lidze włoskiej

Kolejne przedłużenia kontraktów w lidze włoskiej

fot. Michał Szymański

Savino Del Bene Scandicci i Saugella Monza ogłosiły przedłużenia kontraktów ze swoimi zawodniczkami – Ofelią Malinov i Hanną Orthmann.

Przyjmująca Hanna Orthmann w Saugella Monza występuje już od 2017 roku. Siatkarka mimo ważnej umowy do 2021 roku postanowiła przedłużyć kontrakt o jeszcze jeden rok. – Bardzo cieszę się z pobytu w Monzie – przyznała siatkarka. – Cieszymy się, że Hanna postanowiła zaakceptować naszą propozycję, biorąc pod uwagę, że jej rozwój w ostatnich latach – skomentował dyrektor sportowy klubu. – Uważamy ją za zawodniczkę na poziomie międzynarodowym, dlatego przedłużyliśmy umowę o kolejne dwa lata, mimo że zawarliśmy już umowę, która związała ją z naszym klubem do 2021 roku. Uważamy, że możemy zrobić kolejny krok naprzód – dodał Claudio Nonati.Pochodząca z Lüdinghausen siatkarka w trakcie okienka transferowego była łączona z tureckim klubem, jednak nie zdecydowała się na zmianę pracodawcy. – Podoba mi się stworzony projekt. Rozmawiałam już z trenerem i jego pomysły na rozwój w pełni pokrywają się z moimi – powiedziała. Do Saugella Monza wcześniej dołączyła nowa rozgrywająca, Alessia Orro. Orthmann nie ukrywa, że cieszy się z tego ruchu transferowego swojego klubu. – Alessia jest bardzo dobrą rozgrywającą, która pomoże nam poprawić wyniki z poprzedniego sezonu – stwierdziła niemiecka siatkarka.

Również Savino Del Bene Scandicci zdecydowało się przedłużyć kontrakt ze swoją siatkarką. Na trzeci sezon z rzędu w zespole zostaje Ofelia Malinov. – Bardzo cieszę się, że kolejny rok spędzę w Savino Del Bene Scandicci, nie mogę doczekać się początku sezonu. Mam dużą chęć wygrania czegoś – przyznała rozgrywająca. Przerwany przedwcześnie sezon Savino Del Bene Scandicci zakończyło na 4. miejscu, z 20 spotkań wygrywając 13. Drużyna zgromadziła na swoim koncie 39 punktów i do trzeciej w tabeli drużyny z Novary traciła 2 punkty. – Niezadowolenie po sposobie zakończenia poprzedniego sezonu przerodziło się w wielką chęć powrotu do gry – dodała.

źródło: inf. własna, savinodelbenevolley.it, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę