Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejne pożegnanie w Radomce. Odchodzi Agnieszka Adamek

Kolejne pożegnanie w Radomce. Odchodzi Agnieszka Adamek

fot. Michał Szymański

Budowanie składu na kolejny sezon w Radomce trwa. Jak na razie kolejna siatkarka puszcza radomskiego tauronligowca. Po dwóch latach gry w MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom z klubem żegna się Agnieszka Adamek.

Agnieszka Adamek dołączyła do radomskiego zespołu w trakcie trwającego sezonu 2021/2022, opuszczając klub #VolleyWrocław. Wcześniej grała w Legionovii i Polonii Świdnica.  27-letnia libero nie potrzebowała dużo czasu by się zadomowić w radomskiej drużynie. Po zakończonym sezonie 2021/2022, w którym rozegrała 17 spotkań i uzyskała 22,62% perfekcyjnego przyjęcia, postanowiła pozostać w Radomiu na kolejny sezon. Agnieszka Adamek w minionym sezonie 2022/2023 w barwach radomskiej teamu rozegrała 13 spotkań ze skutecznością 20,83% perfekcyjnego przyjęcia.Wcześniej z MOYA Radomką Lotnisko Warszawa-Radom rozstały się: Małgorzata Jasek, Ellen Braga, Renata Biała i Margarita Stepanenko. W kolejnym sezonie zespół poprowadzi też nowy szkoleniowiec. Błażeja Krzyształowicza zastąpi włoski trener Stefano Micoli.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: inf. własna, radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę