Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejne odejście w Skrze, tym razem Mitić

Kolejne odejście w Skrze, tym razem Mitić

fot. Klaudia Piwowarczyk

Seria pożegnań w bełchatowskim klubie trwa. Wiadomo już, że również serbski rozgrywający Mihajlo Mitić nie będzie dłużej zawodnikiem PGE Skry. Serb jest ósmym zawodnikiem oficjalnie pożegnanym przez klub z Bełchatowa.

Mihajlo Mitić przygodę z seniorską siatkówką rozpoczynał w zespole Crvena Zvezda Belgrad. Następnie grał m.in. w drużynach z Włoch, Francji, Rosji i Cypru. W tym czasie wywalczył m.in. dwa mistrzostwa i wicemistrzostwo Serbii, trzy Puchary Serbii, wicemistrzostwo Włoch (w 2014 r. z Sir Safety Perugia) oraz srebrny medal Ligi Mistrzów (w 2017 r. również w barwach drużyny z Perugii). W 2011 r. był członkiem reprezentacji Serbii, która wygrała mistrzostwo Europy.Serbski rozgrywający w PGE Skrze spędził trzy sezony i był zmiennikiem Grzegorza Łomacza. W minionych rozgrywkach wystąpił w sumie w 25 spotkaniach PlusLigi, głównie na zmiany. W tym czasie zdobył dla bełchatowskiego klubu dwa punkty – oba w meczu z GKS-em Katowice (jeden punkt atakiem, drugi blokiem).

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

 

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę