Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Kolejne ciała siatkarzy wydobyte spod gruzów

Kolejne ciała siatkarzy wydobyte spod gruzów

Docierają do nas kolejne smutne informacje z Turcji o ofiarach śmiertelnych wśród siatkarzy.  Pod gruzami uwięziona została drużyna Malatya Büyükşehir Belediyesi. W wyniku akcji ratowniczej spod gruzów hotelu Kircuval wydobyto ciało jednego z siatkarzy. To Mehmet Can Ağırbaş. Życie stracił także Emincan Kocabas.

Wcześniej informowaliśmy o tym, że zawalił się hotel, w którym przebywały zawodniczki drugoligowego siatkarskiego klubu Hatay Voleybol. To jednak nie koniec,  pod gruzami znaleźli się także m. in. siatkarze Malatya Metropolitan Belediyespor. Walkę o życie przegrał Mehmet Can Ağırbaş.  Wydobyto także, jak podał portal sondakika.com ciało Emincana Kocabasa. Obaj zawodnicy rywalizowali przez całą karierę na parkietach tureckich. 

źródło: inf. własna, sondakika.com, twitter

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-02-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę