Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejna zawodniczka BKS-u przeniesie się do ligi francuskiej

Kolejna zawodniczka BKS-u przeniesie się do ligi francuskiej

fot. Michał Szymański

Amerykańska atakująca Carly DeHoog nie będzie w przyszłym sezonie reprezentować barw BKS-u Bielsko-Biała. Siatkarka wybrała propozycje z ligi francuskiej i w przyszłym sezonie wzmocni Racing Club de Cannes. To już druga zawodniczka BKS-u, która po sezonie przeniesie się do Francji. W Ligue 1 grać będzie także rozgrywająca Nicole Edelman, Amerykanka będzie reprezentować barwy Vandoeuvre Nancy.

W minionym sezonie Carly DeHoog zdobyła dla BKS-u 178 punktów. Amerykanka często wychodziła w podstawowym składzie, jednak limit zawodniczek zagranicznych powodował, że gdy na rozegranie wchodziła w końcówce sezonu Nicole Edelman, to DeHoog musiała ustępować miejsca na boisku Magdalenie Kowalczyk.Obu atakujących nie zobaczymy już w przyszłym sezonie w barwach BKS-u. Kowalczyk postanowiła zakończyć sportową karierę, z kolei Amerykanka wybrała ofertę z ligi francuskiej. Carly DeHoog przeniesie się do Ligue 1 i będzie tam grała w RC Cannes. W minionym sezonie zespół prowadzony przez trenera Riccardo Marchesiego, który będzie nowym szkoleniowcem Radomki, w momencie przerwania sezonu zajmował trzecie miejsce w tabeli. W Cannes marzą o lepszym wyniku i nawiązaniu do wielkich sukcesów klubu. Ma im w tym pomóc była już atakująca BKS-u.

Co ciekawe to druga zawodniczka z bielskiego klubu, która przeniesie się do Francji. Wcześniej rozgrywająca Nicole Edelman, która pojawiła się w BKS-ie w połowie sezonu, przeszła do klubu Vandoeuvre Nancy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę