Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejna wicemistrzyni Polski dołącza do #VolleyWrocław

Kolejna wicemistrzyni Polski dołącza do #VolleyWrocław

#VolleyWrocław wzmacnia się przed kolejnym sezonem walki o mistrzostwo Polski. Do biało-zielonego temu dołącza Anna Kaczmar. Rozgrywająca to aktualna wicemistrzyni Polski, jednak to nie jest jej jedyne osiągnięcie. Doświadczona siatkarka ma na swoim koncie kilka wiele tytułów oraz indywidualnych nagród. Teraz wraz z Adrianną Szady będzie kierowała grą wrocławskiej drużyny.

Anna Kaczmar to polska rozgrywająca pochodząca z Bielska-Białej. Urodziła się 26 września 1985. Karierę seniorską rozpoczęła od występów w miejscowym klubie, czyli BKS Aluprof Bielsko-Biała. Z tym zespołem zdobyła: złoty, srebrny oraz brązowy medal mistrzostw Polski, a także również Puchar Polski. Tam występowała do 2011 roku. W następnym sezonie zasiliła szeregi PTPS Piły. W sezonie 2012/13 reprezentowała Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna. W tym czasie zdobyła Puchar CEV. Dalej jej kariera toczyła się w klubie Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza oraz PGE Atom Trefl Sopot. Z tym drugim zespołem w 2015 roku została wybrana najlepszą rozgrywającą Pucharu CEV. Kaczmar w latach 2016-2018 była pierwszą rozgrywającą Developresu SkyRes Rzeszów i wywalczyła dla klubu pierwszy, historyczny, brązowy medal mistrzostw Polski. W sezonie 2018/2019 przeniosła się do włoskiej Serie A – Cuneo Granda Volley, aby wrócić do rzeszowskiej drużyny w 2019 roku. Od tego czasu dwukrotnie na jej szyi zawisł srebrny medal mistrzostw Polski.Bardzo się cieszę, że w przyszłym sezonie będę grać we Wrocławiu. Zapowiada się na dobry czas spędzony z ambitnymi ludźmi. Wierzę, że nasza gra będzie sprawiać wiele przyjemności i przysporzymy naszym kibicom wiele radości – skomentowała Anna Kaczmar, nowa rozgrywająca #VolleyWrocław.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w TAURON Lidze

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę