Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejna środkowa pożegnała się z Chemikiem

Kolejna środkowa pożegnała się z Chemikiem

fot. Michał Szymański

Trwają roszady w Grupie Azoty Chemik Police. Sinead Jack nie zagra w barwach mistrza Polski w kolejnym sezonie. Jest to już trzecia środkowa, która rozstała się z polickim zespołem.

Doświadczona już środkowa dołączyła do Chemika na ostatniej prostej minionych rozgrywek. Zastąpiła Igę Wasilewską, która kilka tygodni wcześniej nabawiła się kontuzji Achillesa. Jack szybko wkomponowała się w zespół i od fazy półfinałowej play off weszła do pierwszej szóstki, mając znaczący wpływ na zdobyte mistrzostwo Polski.Trynidadka zdobyła 59 punktów (blisko 10 oczek na mecz). Łącznie w Polsce, wliczając poprzednie lata gry, rozegrała 58 spotkań. – Dziękuję Chemikowi za szansę gry, bo były to dość nietypowe okoliczności. Klub był niezwykle profesjonalny. Dołączyłam do zespołu w samej końcówce, a wszyscy traktowali mnie jak kogoś, kto byłby częścią drużyny od początku. Poczułam więź z siatkarkami i jestem za to wdzięczna. Trzymam za was kciuki – powiedziała Sinead Jack.

Jest to już trzecia środkowa, która w międzysezonowej przerwie pożegnała się z mistrzem Polski. Wcześniej umowy nie zostały przedłużone z Indy Baijens oraz Sonią Kubacką, za to nadal barw Chemika będzie broniła Iga Wasilewska. Ponadto w zespole z Polic nie zagrają już także Martyna Grajber, Paulina Maj-Erwardt i Olga Strantzali.

Zobacz również
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2021/2022

źródło: chemik-police.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę