Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejna środkowa na dłużej w Rzeszowie

Kolejna środkowa na dłużej w Rzeszowie

fot. Michał Szymański

Gabriela Polańska zdecydowała się nie zmieniać pracodawcy. W poniedziałek Developres SkyRes Rzeszów na łamach swoich mediów społecznościowych ogłosił, że środkowa pozostanie na kolejny sezon w klubie z Podkarpacia.

Developres SkyRes Rzeszów od pewnego czasu stopniowo odkrywa karty. Włodarze rzeszowskiego klubu dotychczas ogłosili, że w zespole zostają serbska przyjmująca Jelena Blagojević oraz dwie polskie siatkarki – libero Aleksandra Krzos i środkowa Zuzanna Efimienko-Młotkowska. Kolejną siatkarką, która zdecydowała się pozostać w Rzeszowie jest Gabriela Polańska. Dla środkowej będzie to drugi sezon w barwach Developresu.Gabriela Polańska w swojej karierze grała wyłącznie w polskiej lidze. Siatkarka reprezentowała barwy Muszynianki Muszyna, PTPS-u Piła czy BKS-u Bielsko-Biała. Najdłużej w dotychczas grała w Budowlanych Łódź. To właśnie z łódzkiego klubu w 2019 roku siatkarka przeniosła się do Developresu SkyRes Rzeszów. Gabriela Polańska w swojej karierze zdobyła siedem medali mistrzostw Polski (1 złoty, po 3 srebrne i brązowe) i cztery Superpuchary Polski a w 2018 roku wraz z Budowlanymi sięgnęła po Puchar Polski i została najlepszą blokującą tego turnieju.

W poprzednim sezonie Gabriela Polańska wystąpiła w 31 setach, zdobywając 62 punkty z czego 16 blokiem.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę