Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kolejna siatkarka z Legionovii zagra w lidze francuskiej

Kolejna siatkarka z Legionovii zagra w lidze francuskiej

fot. Michał Szymański

Siatkarki DPD IŁCapital Legionovii Legionowo swoją przygodę z europejskimi pucharami zakończyły szybko na dwumeczu z Beziers Angels. Ich występ nie przeszedł jednak bez echa na francuskich parkietach. Marta Matejko jest już drugą siatkarką po Julie Oliveirze Souza, która znalazła angaż właśnie w lidze francuskiej. 

RC Cannes właśnie zakończyło budowę kadry na przyszły sezon, a młoda przyjmująca jest ostatnią siatkarką ogłoszoną przez klub na sezon 2021/22. Francuski zespół to 21-krotny mistrz tego kraju, który w latach 1998-2015 nieprzerwanie zdobywał złote medale, co daje 18 z rzędu tytułów mistrzowskich. W minionym sezonie Cannes zajęło czwarte miejsce, wyraźnie ustępując pierwszej trójce.– Przyjeżdżam do Cannes, aby dalej rozwijać moje umiejętności siatkarskie w tym bardzo profesjonalnym francuskim klubie; mam nadzieję, że was nie zawiodę. Jestem szczęśliwa, że mogę budować teraźniejszość z klubem, a mam nadzieję być też częścią jego przyszłości. Postaram się osiągnąć wszystkie cele drużyny i zapewnić wam dobre widowisko przez cały sezon – powiedziała Matejko po dołączeniu do RC Cannes.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w Tauron Lidze

źródło: inf. własna, RC Cannes

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę