Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejna siatkarka pożegnała się z Chemikiem

Kolejna siatkarka pożegnała się z Chemikiem

fot. Michał Szymański

Ewelina Polak jest trzecią siatkarką, która w międzysezonowej przerwie opuściła szeregi Grupy Azoty Chemika Police. – Kilka klubów w życiu zwiedziłam, ale Chemik był najbardziej profesjonalnym z nich – powiedziała była już rozgrywająca zachodniopomorskiego zespołu.  

Z dnia na dzień wiadomo coraz więcej o ruchach kadrowych w Grupie Azoty Chemiku Police. W piątek klub ogłosił, że w jego barwach w kolejnym sezonie nie wystąpi Ewelina Polak. Jest to trzecia siatkarka, która rozstała się z drużyną z Polic. Wcześniej umowy nie zostały przedłużone z Polą Nowakowską (libero) oraz Iriną Truszkiną (środkowa).– Kilka klubów w życiu zwiedziłam, ale Chemik był najbardziej profesjonalnym z nich. Nie było wątpliwości organizacyjnych i sportowych, a atmosfera w drużynie była świetna. Szkoda jedynie, że nie udało nam się zagrać fazy play-off i dokończyć rywalizacji w Pucharze CEV, w którym miałyśmy szansę na osiągnięcie czegoś dużego – powiedziała Ewelina Polak.

Ewelina Polak do Chemika trafiła przed sezonem 2019/2020. Z drużyną prowadzoną przez Ferhata Akbasa zdobyła mistrzostwo Polski, Puchar i Superpuchar Polski, a także dotarła do półfinału Pucharu CEV, ale nie dokończyła w nim rywalizacji przez pandemię koronawirusa. W zespole z Polic pełniła rolę zmienniczki reprezentacyjnej rozgrywającej – Marleny Kowalewskiej. W Lidze Siatkówki Kobiet wystąpiła w 32 setach, zagrała także w Pucharze CEV.

Zobacz również:
Karuzela transferowa LSK na sezon 2020/2021

źródło: chemikpolice.eu, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę