Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejna przedłużona umowa w Norwidzie

Kolejna przedłużona umowa w Norwidzie

fot. KS Norwid Częstochowa

Kamil Franczak jest czwartym zawodnikiem, który zdecydował się przedłużyć swój kontrakt z częstochowskim klubem. Dla „Francziego” będzie to piąty sezon spędzony w częstochowskim Norwidzie.

Przypomnijmy, iż występujący z numerem 12. na koszulce zawodnik w minionym sezonie rozegrał łącznie 26 setów w 17 spotkaniach, zdobywając 12 punktów (6 w ataku, 4 asy serwisowe oraz 2 po skutecznym bloku). Ostatnie rozgrywki były pierwszymi, w których Kamil Franczak zagrał w większym wymiarze.Obok dwudziestoletniego środkowego w kadrze Norwida znajdują się aktualnie Łukasz Usowicz (środkowy), Adrian Kraś (rozgrywający) oraz Damian Kogut (przyjmujący). Zespół poprowadzi Piotr Lebioda, a pomagał będzie mu Leszek Hudziak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę