Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kluczowy zawodnik zostaje w Lublinie

Kluczowy zawodnik zostaje w Lublinie

fot. Grzegorz Winnicki

Paweł Rusin zostaje na dłużej w LUK Politechnice Lublin. Klub potwierdził przedłużenie umowy z najlepszym przyjmującym KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Nowa umowa przyjmującego będzie obowiązywać w sezonie 2020/2021. Jednocześnie LUK Politechnika poniekąd zapowiedziała swoje aspiracje dotyczące awansu do PlusLigi. 

Przyjmujący Paweł Rusin przedłużył swoją umowę z klubem LUK Politechnika Lublin i w sezonie 2020/2021 ponownie będzie bronił jego barw.Urodzony 5 marca 1992 roku Paweł Rusin trafił do lubelskiego klubu przed kampanią 2019/2020 i wraz z nim zdobył 3. miejsce w rozgrywkach KRISPOL 1. Ligi mężczyzn. Zawodnik grający na pozycji przyjmującego w poprzednim sezonie był wyróżniającą się postacią na siatkarskich parkietach, w wyniku czego przewodził ligowym rankingom. Paweł Rusin został nie tylko najlepiej przyjmującym siatkarzem spośród wszystkich I-ligowych graczy, ale uplasował się także w czołówce najlepiej punktujących, atakujących oraz serwujących zawodników z całej stawki. – Zostaję w LUK Politechnice Lublin, bo lubię, gdy wyzwania stają się planami – zapowiedział Paweł Rusin.

PAWEŁ RUSIN ZOSTAJE Z NAMI NA KOLEJNY SEZON ❗??Dlaczego najlepszy przyjmujący kampanii 2019/2020 zdecydował się przedłużyć z nami kontrakt❓?Odpowiedź poniżej ??

Publiée par Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki sur Samedi 9 mai 2020

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: krispol1liga.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę