Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kluczowy zawodnik zostaje w Lublinie

Kluczowy zawodnik zostaje w Lublinie

fot. Grzegorz Winnicki

Paweł Rusin zostaje na dłużej w LUK Politechnice Lublin. Klub potwierdził przedłużenie umowy z najlepszym przyjmującym KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Nowa umowa przyjmującego będzie obowiązywać w sezonie 2020/2021. Jednocześnie LUK Politechnika poniekąd zapowiedziała swoje aspiracje dotyczące awansu do PlusLigi. 

Przyjmujący Paweł Rusin przedłużył swoją umowę z klubem LUK Politechnika Lublin i w sezonie 2020/2021 ponownie będzie bronił jego barw.Urodzony 5 marca 1992 roku Paweł Rusin trafił do lubelskiego klubu przed kampanią 2019/2020 i wraz z nim zdobył 3. miejsce w rozgrywkach KRISPOL 1. Ligi mężczyzn. Zawodnik grający na pozycji przyjmującego w poprzednim sezonie był wyróżniającą się postacią na siatkarskich parkietach, w wyniku czego przewodził ligowym rankingom. Paweł Rusin został nie tylko najlepiej przyjmującym siatkarzem spośród wszystkich I-ligowych graczy, ale uplasował się także w czołówce najlepiej punktujących, atakujących oraz serwujących zawodników z całej stawki. – Zostaję w LUK Politechnice Lublin, bo lubię, gdy wyzwania stają się planami – zapowiedział Paweł Rusin.

PAWEŁ RUSIN ZOSTAJE Z NAMI NA KOLEJNY SEZON ❗💛🖤Dlaczego najlepszy przyjmujący kampanii 2019/2020 zdecydował się przedłużyć z nami kontrakt❓😎Odpowiedź poniżej 👇🏐

Publiée par Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki sur Samedi 9 mai 2020

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: krispol1liga.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved