Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kluby Tauron 1. Ligi budują składy na nowy sezon

Kluby Tauron 1. Ligi budują składy na nowy sezon

fot. Klaudia Piwowarczyk

Sezon w Tauron 1. Lidze siatkarzy został już zakończony. Wiemy, że awans do PlusLigi wywalczył Norwid Częstochowa, a pozostałe miejsca na podium zajęły MKS Będzin i Visła Bydgoszcz. Nie oznacza to jednak koniec pracy w klubach, wręcz przeciwnie. Powoli poznajemy już składy, w których zespoły wystąpią w kampanii 2023/2024. 

Po trzech sezonach spędzonych w PSG KPS Siedlce szeregi klubu opuszcza libero Patryk Waloch. Siatkarz ten rozegrał w barwach  tego klubu 92 mecze i raz zdobył statuetkę MVP.Mickiewicz Kluczbork z kolei poinformował, iż barw tej drużyny nadal będzie bronił doświadczony środkowy, Arkadiusz Olczyk.

Kolejnych dwóch zawodników pożegnał z kolei spadkowicz z Plusligi. Barw BBTS-u Bielsko Biała nie będą już bronili Dawid Woch i Konstantin Cupković. Serbski przyjmujący dołączył do BBTS w grudniu 2022 roku, do końca sezonu wystąpił w 14 meczach, w których zdobył 75 punktów. Dawid Woch z kolei wzmocnił bielski zespół przed sezonem 2022/2023. Wystąpił w 26 meczach drużyny, podczas których zdobył 152 punkty.

źródło: BBTS Bielsko-Biała - Facebook, inf. własna, KPS Siedlce - Facebook, Mickiewicz Kluczbork - Facebook

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę