Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Klub z Monzy pozyskał reprezentantkę Włoch

Klub z Monzy pozyskał reprezentantkę Włoch

fot. Michał Szymański

Saugella Monza dotychczas była oszczędna w ogłaszaniu transferów na nowy sezon. Piąty zespół włoskiej ligi przedstawił pierwszą nową zawodniczkę, która zasili szeregi drużyny. Do klubu dołączy reprezentantka kraju Alessia Orro. 

Rozgrywająca w kadrze jest zmienniczką Ofelii Malinov, jednak cała kariera przed nią, bo ma dopiero 22 lata. Ostatnie trzy sezony Orro spędziła w Unet E-work Busto Arsizio, z którym zajęła drugie miejsce w lidze i doszła do ćwierćfinału Pucharu CEV, w którym jej zespół nie zdołał dokończyć rywalizacji z Dynamem Kazań. Włoszki były obrończyniami tego trofeum.Informacja o pozyskaniu Orro z pewnością zainteresuje polskich kibiców. W klubie z Monzy w ostatnim sezonie występowała Katarzyna Skorupa. Tym samym można się spodziewać, że Polka może opuścić Saugellę, bo trudno się spodziewać, żeby w czasach kryzysu – szczególnie we włoskiej lidze – klub się decydował na zatrudnienie dwóch rozgrywających takiego kalibru.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę