Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Klaudia Łyduch zostaje w Stali Mielec!

Klaudia Łyduch zostaje w Stali Mielec!

fot. Łukasz Krzywański

O transferach Stali Mielec nadal nie wiadomo zbyt wiele. Od dłuższego czasu spekuluje się o nadchodzących dużych zmianach w klubie, jednak większość plotek transferowych nadal nie została potwierdzona. Dzisiaj klub poinformował jednak o przedłużeniu kontraktu ze swoją dotychczasową libero, Klaudią Łyduch.

 

Trzeci rok w Mielcu

Klaudia Łyduch do ekipy z Mielca dołączyła w sezonie 2022/23. Młoda libero od początku dobrze wpasowała się w grę mieleckiej ekipy, klub dość szybko zdecydował się więc o przedłużeniu jej kontraktu na kolejny sezon. Łyduch jest nie tylko dobrze spisującą się zawodniczką Tauron Ligi. Jest również reprezentantka Polski w kategoriach młodzieżowych oraz brązową medalistka Mistrzostw Europy U19. Doświadczenie reprezentacyjne jest jej ogromnym atutem również podczas rozgrywek klubowych i to właśnie na nie zdecydował się postawić ITA TOOLS Stal Mielec.

 

Duże zmiany w podkarpackim klubie

O dużych zmianach po sezonie 2023/24 w Mielcu mówi się od dawna. Klub z dużą ostrożnością przekazuje jednak jakiekolwiek informacje, a same zawodniczki również nie potwierdzają swoich dalszych planów. Klub z Podkarpacia ma na kolejne sezony postawić na świeżą energię. Wiadomo, że na boisku nie zobaczymy już Izabeli Bołuckiej, która zdecydowała się na zakończenie zawodowej kariery. Dotychczasowa liderka, Weronika Gierszewska ma natomiast wzmocnić w kolejnym sezonie #Volley Wrocław. Na oficjalne potwierdzenie trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

 

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: stalmielec.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved