Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Klaudia Felak opuszcza #VolleyWrocław

Klaudia Felak opuszcza #VolleyWrocław

fot. Łukasz Krzywański

Przygoda Klaudii Felak z #VolleyWrocław dobiegła końca. W stolicy Dolnego Śląska przyjmująca spędziła dwa sezony. Felak przychodząc do klubu ze stolicy Dolnego Śląska zaliczyła swój debiut w ekstraklasie kobiet. Wcześniej występowała w pierwszoligowym Energetyku Poznań i do #VolleyWrocław trafiła, by szkolić się i ogrywać.

Niestety nie miała na to zbyt dużo czasu, gdyż pojawiła się kontuzja kolana, która wykluczyła młodą zawodniczkę na dość długi okres. Wytrwałość oraz ciężka praca przyniosła efekty i w minionym sezonie Klaudia Felak wróciła na boisko.Przyjmująca pojawiała się na parkiecie jako zmienniczka, ale czasem występowała w podstawowym składzie. Przykładem jest jeden z marcowych meczów, konkretnie przeciwko Bankowi Pocztowemu Pałac Bydgoszcz, który niestety nie był dla niej najszczęśliwszy. Ponownie przytrafiła się kontuzja, co przyniosło kolejną przerwę w grze.

Będę bardzo miło wspominać grę we Wrocławiu. Szczególnie dziękuje kibicom, którzy pojawiali się na każdym meczu, tu był zaszczyt grać dla takiego klubu! Dziękuję – powiedziała Klaudia Felak.

Dziękujemy Feli za te dwa wspólne sezony. Mam nadzieję, że uśmiechnie się do niej szczęście i w kolejnych sezonach zdrowie będzie dopisywało jej bardziej, niż podczas gry w #VolleyWrocław. Życzę powodzenia – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A..

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved