Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Klaudia Alagierska-Szczepaniak: Widać powiew świeżości

Klaudia Alagierska-Szczepaniak: Widać powiew świeżości

fot. Michał Szymański

– Kibicuję mocno dziewczynom. Jak zobaczyłam je w biało-czerwonych strojach, to serce mocniej mi zabiło. Miło się na nie patrzy, szczególnie że widać, że jest duży powiew świeżości w kadrze, są zadowolone. Tęsknię za tą atmosferą – zdradziła Klaudia Alagierska-Szczepaniak, która w Radomiu kibicowała koleżankom z reprezentacji podczas towarzyskich starć z Francją.

Klaudia Alagierska-Szczepaniak w lutym podczas meczu Ligi Mistrzów doznała poważnej kontuzji kolana. Zawodniczka zerwała więzadło krzyżowe, co na długi czas wykluczyło ją z gry i sezonie ligowym na parkiecie już się nie pojawiła. Nie pojawi się też na nim obok swoich koleżanek w zainaugurowanym właśnie okresie reprezentacyjnym. – Zakończyłam już pierwszy etap swojej rehabilitacji. Trzy pierwsze, najgorsze miesiące za mną. Teraz powoli wracam do normalnego trybu, ciężkiej pracy w siłowni i trochę dotykania piłki. Myślę, że do nowego sezonu spokojnie zdążę z formą, choć pewnie będzie to około października lub listopada, to taka bezpieczna opcja powrotu – powiedziała zawodniczka o procesie rekonwalescencji.Mimo tego pojawiła się w Radomiu, gdzie biało-czerwone rozegrały sparingowy dwumecz z reprezentacją Francji, wygrywając oba spotkania 4:0. – Jestem i kibicuję mocno dziewczynom. Jak zobaczyłam je w biało-czerwonych strojach, to serce mocniej mi zabiło. Miło się na nie patrzy, szczególnie że widać, że jest duży powiew świeżości w kadrze, dziewczyny są zadowolone. Tęsknię za tą atmosferą – przyznała środkowa.

Mecze z Francją były ciekawe, cieszę się że trener dał pograć wszystkim dziewczynom. Widać tę świeżość. Fajnie w pierwszym meczu zaprezentowała się Julia Nowicka, urozmaiciła grę. Dużo grała środkiem, ta gra środek-pipe daje dużo możliwości.  Miło się to oglądało, jak na początek sezonu – zakończyła Alagierska-Szczepaniak.

źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę