Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kinga Różyńska nadal zawodniczką Pałacu

Kinga Różyńska nadal zawodniczką Pałacu

fot. Michał Szymański

O kolejnym przedłużeniu współpracy z zawodniczką poinformował klub Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. W jego barwach w dalszym ciągu będzie występowała środkowa Kinga Różyńska. Będzie to dla niej szósty sezon w TAURON Lidze.

W międzysezonowej przerwie w Polskich Przetworach Pałacu Bydgoszcz zajdą spore zmiany. W składzie z poprzedniego sezonu pozostały jedynie Paulina Bałdyga i Magdalena Mazurek (rozgrywające) oraz Aleksandra Justka (libero). Wróciła też do Bydgoszczy z wypożyczenia do Radomki Kamila Kobus. Okazało się, że w Pałacu zostanie jeszcze jedna zawodniczka, a jest nią środkowa – Kinga Różyńska.Trudno mi samej zliczyć, który to będzie rok w Pałacu, bo jestem w Bydgoszczy od piątej klasy podstawówki. Nawet w trakcie czterech lat edukacji w SMS-ie PZPS Szczyrk zawsze wracałam, by reprezentować Pałac na szczeblu centralnym. To będzie mój kolejny rok. Jestem pełna entuzjazmu i mam nadzieję, że w tym sezonie stworzymy wspaniały, ambitny zespół, który będzie walczył o jak najwyższe cele – powiedziała Kinga Różyńska.

W minionym sezonie niezbyt często pojawiała się ona na parkietach TAURON Ligi. Wprawdzie wystąpiła w 10 spotkaniach, ale zgromadziła w nich na koncie zaledwie 16 punktów, z czego 1 w polu serwisowym, 6 w bloku, a pozostałe w ataku, w którym jej skuteczność wyniosła 32%. Łącznie w dotychczasowych sezonach Różyńska rozegrała 65 meczów, zdobywając w nich 235 oczek.

Zobacz również
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2022/2023

źródło: opr. własne, Pałac Bydgoszcz - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę