Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Kinga Hatala kończy karierę

fot. Michał Szymański

Kinga Hatala z przyszłym sezonie nie zagra w Stali Mielec, którą reprezentowała w minionych rozgrywkach. Atakująca postanowiła zakończyć karierę zawodniczą. Wychowanka MKS-u Andrychów ma za sobą występy w wielu polskich klubach, w tym na najwyższym poziomie rozgrywkowym. 

Atakująca ma na swoim koncie dwa brązowe medale mistrzostw Polski wywalczone z Muszynianką i Developresem. Hatala stawała również trzykrotnie na podium pierwszej ligi. Złoto zdobyła z Wisłą Warszawa i KSZO Ostrowiec, a srebro w tym roku ze Stalą Mielec.Atakująca trafiła do Stali Mielec z ekstraklasowej drużyny Thetis Voula (Grecja) w listopadzie ubiegłego roku. W 21 spotkaniach rozegranych w poprzednim sezonie, Kinga zdobyła 192 punkty, w tym 8 asów. Była ważnym ogniwem biało-niebieskich w walce o mistrzostwo I ligi. Nadszedł czas zmian, Kinga postanowiła zakończyć profesjonalne uprawianie piłki siatkowej i skupić się na nowych wyzwaniach.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna, stalmielec.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę