Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Kinga Drabek: Jesteśmy na fali

Kinga Drabek: Jesteśmy na fali

fot. Michał Szymański

ŁKS Commercecon Łódź pokonał w meczu 4. kolejki Ligi Mistrzyń Tenerife La Laguna 3:0 i objął pozycję lidera w grupie D. – Mecze co trzy dni nam służą, więc cieszymy się i idziemy do przodu – powiedziała po spotkaniu Kinga Drabek, libero Łódzkich Wiewiór.

Sztab szkoleniowy ŁKS-u Commercecon Łódź, mając na uwadze dużą częstotliwość meczów, rotuje składem. Tym samym w meczu z Tenerife La Laguna całe spotkanie rozegrała Kinga Drabek. – Grało mi się bardzo dobrze. Dwa pierwsze sety były pod naszą kontrolą. Początek trzeciego seta trochę wyszedł nam spod kontroli, jednak wróciłyśmy do swojego dobrego grania – oceniła libero.Takie były założenia – wygrać mecz za trzy punkty, żeby utrzymać się na pozycji lidera – dodała zawodniczka Łódzkich Wiewiór, która zanotowała aż 78% pozytywnego przyjęcia.

Ełkaesianki nie mają czasu na odpoczynek. Już w niedzielę zagrają we własnej hali spotkanie 12. kolejki TAURON Ligi z UNI Opole. – Nie będzie to łatwy mecz. Zespół z Opola gra dobrą siatkówkę, chcemy wygrać za trzy punkty, tak jak każdy mecz, który gramy – podkreśliła Kinga Drabek.Zobaczymy jak nam pójdzie, na razie jesteśmy na fali. Mecze co trzy dni nam służą, więc cieszymy się i idziemy do przodu

Trochę więcej okazji do gry miała również Anglika Gajer. Rozgrywająca Łódzkich Wiewiór nie ukrywała, że cały zespół był bardzo dobrze przygotowany do meczu z Tenerife La Laguna. – Pierwszego i drugiego seta kontrolowałyśmy całkowicie, widać to było po wyniku. Później w tym trzecim coś nam uciekło i one to po prostu wykorzystały. Ale byłyśmy dobrze przygotowane do tego meczu. Nie raz już miałyśmy takie gorsze momenty i z nich wychodziłyśmy, więc tak naprawdę byłyśmy spokojne, że dociągniemy tego seta do końca i wygramy całe spotkanie 3:0 – oceniła.

W niedzielę ŁKS Commercecon Łódź powalczy o kolejne punkty, tym razem na ligowym parkiecie. – Tego grania w styczniu trochę jest. Skupiamy się na razie na tym, żeby utrzymać pozycję lidera, żeby wygrać mecz z Opolem najlepiej za trzy punkty. Nie odpuścić i potem myśleć, co dalej – dodała Gajer.

Spotkanie z UNI Opole zaplanowano na 22 stycznia, początek o godzinie 16:00.

źródło: lkscommerceconlodz.pl, ŁKS Volley TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę