Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > King of the Court w Doha już bez Gruszczyńskiej i Wachowicz

King of the Court w Doha już bez Gruszczyńskiej i Wachowicz

fot. FIVB

W czwartkowy wieczór kontynuowano rywalizację o koronę finałowego turnieju King od the Court 2022 w Doha. Niestety, walczące w barażach o miejsce w półfinale Jagoda Gruszczyńska i Aleksandra Wachowicz przegrały i pożegnały się z turniejem. Z kolei Michał Bryl i Bartosz Łosiak poznali swoich półfinałowych przeciwników.

Jagoda GruszczyńskaAleksandra Wachowicz w środę zajęły czwarte miejsce w swojej ćwierćfinałowej grupie. Tym samym Polki o awans do półfinału musiały zagrać w barażach. Rywalkami polskiego duetu były Szwajcarki A. Verge-Depre/Bentele, Szwedki Thurin/Thurin oraz australijsko-włoska para Fleming/Orsi Toth. Chociaż biało-czerwone robiły, co w ich mocy, aby pozostać w grze, to ich przeciwniczki okazały się lepsze. Polki zajęły ostatnie miejsce, co oznacza eliminację z walki o koronę. Rywalizację w barażach z dorobkiem 9 punktów wygrały Helwetki.Play-off
Verge-Depre/Bentele 9
Thurin/Thurin 8
Fleming/Orsi Toth 6
Gruszczyńska/Wachowicz 3

Michał Bryl i Bartosz Łosiak, którzy już w środę zapewnili sobie bezpośredni awans do półfinału, w czwartek poznali swoich rywali. W walce o finał polska para zmierzy się ze zwycięzcami swojej grupy – estońskim duetem Nolvak/Korotkov, mistrzami Europy – szwedzką drużyną Ahman/Hellvig, triumfatorami grupy C – Holendrami Penninga/Luini i Łotyszami Tocs/Fokerots, którzy zwycięsko wyszli z baraży. Początek 'polskiego' półfinału o godzinie 15:15 naszego czasu.

W drugim półfinale zagrają Popov/Reznik (Ukraina), Ahmed/Cherif (Katar), Brouwer/Meeuwsen (Holandia), Varenhorst/Immers (Holandia) i Henning/Winter (Niemcy).

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę