Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Kiedy i z kim Polacy zagrają w 1/8 finału?

Kiedy i z kim Polacy zagrają w 1/8 finału?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Reprezentacja polskich siatkarzy poznała już kolejnego rywala, a także miejsce rozgrywania meczu. Biało-czerwonych czekają przenosiny do Gdańska, a w 1/8 finału mistrzostw Europy zmierzą się z Finlandią. Mecz rozegrany zostanie w sobotę, 11 września. 

Finowie prawie do końca walczyli o uniknięcie reprezentacji Polski w kolejnym etapie.  W ostatnim starciu pokonali Turcję, ale dopiero w tie-breaku. Rozgrywki zakończyli z trzema wygranymi i dwoma porażkami, co dało im czwartą lokatę w grupie. Do trzeciego miejsca zabrakło im dwóch punktów. Zajęli je siatkarze z Turcji, więc tak naprawdę środowy wynik nie wpłynął w ogóle na rozstawienie drużyn po fazie grupowej.Dotychczas, oprócz wygranej z Turcją, Finowie pokonali Macedonię (3:1) i Hiszpanię (3:0), przegrali natomiast z Holandią i Rosją – oba mecze w czterech setach.

Starcie w rundzie play-off Polska – Finlandia rozegrane zostanie w sobotę o godzinie 20:30. Wcześniej Rosja zagra z Ukrainą (17:30).

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę