Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Kibice wybrali Davida Smitha MVP półfinałów Ligi Mistrzów

Kibice wybrali Davida Smitha MVP półfinałów Ligi Mistrzów

fot. Klaudia Piwowarczyk

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przeszła niedawno do historii, pierwszy raz kwalifikując się do finału Ligi Mistrzów po dramatycznym boju z rosyjskim Zenitem Kazań. Ta półfinałowa bitwa była absolutnym maratonem, w którym każdy mecz składał się z pięciu setów, a o remisie decydował złoty set. 

Po zakończeniu półfinałów media społecznościowe CEV umożliwiły kibicom wybór najlepszego gracza tego etapu rozgrywek. Federacja wybrała do głosowania Davida Smitha z ZAKSY i Alessandro Micheletto z Itasu Trentino. W ciągu 24 godzin fani oddali niemal pięć tysięcy głosów. 55% z nich trafiło na konto gracza polskiej drużyny.David Smith otrzymał 2583 głosy, a jego rywal 2133. Oczywiście plebiscyt należy traktować w kategoriach zabawy, ale pokazuje on, że amerykańskiego środkowego doceniają zarówno fachowcy, jak i kibice. Media europejskiej federacji podkreśliły, że 35-letni amerykański środkowy jest inspiracją dla graczy i kibiców na całym świecie, którzy muszą pokonać problemy ze słuchem.

źródło: cev.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę