Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kazała dołączyła do Budowlanych

Kazała dołączyła do Budowlanych

Włodarze Grot Budowlanych Łódź ogłosili nazwisko kolejnej nowej zawodniczki. Po Ewelinie Polak z Bielska-Białej do Łodzi przeniosła się Aleksandra Kazała. – Ola jest zdecydowanie ofensywną przyjmującą, co pokazała w Bielsku. W niemal każdym meczu zdobywała ponad 10 pkt. w ataku i stanowiła o sile zespołu. Cieszę się, że będzie występowała w naszym klubie – powiedział prezes łódzkiego zespołu Marcin Chudzik.

Pochodząca z Dębicy, 26-letnia przyjmująca, Aleksandra Kazała będzie reprezentowała barwy Grot Budowlanych Łódź w sezonie 2022/2023. Dwa ostatnie sezony spędziła w zespole BKS BOSTIK Bielsko-Biała, w którym była jedną z najważniejszych postaci.Przez ten czas zapisała na swoim koncie ponad 500 punktów i czterokrotnie otrzymała statuetkę MVP dla najlepszej zawodniczki spotkania. W seniorskiej karierze Kazała ma za sobą występy w Pile, Stanach Zjednoczonych na  American University oraz w Rzeszowie. Nowa przyjmująca Budowlanych może pochwalić się złotym medalem mistrzostw Europy kadetek zdobytym w 2013 roku.

Cześć wszystkim! Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do drużyny Grot Budowlanych. Nie mogę się doczekać nowego sezonu oraz nowych wyzwań. Do zobaczenia w hali – powiedziała Aleksandra Kazała.

– Ola jest zdecydowanie ofensywną przyjmującą, co pokazała w Bielsku. W niemal każdym meczu zdobywała ponad 10 punktów w ataku i stanowiła o sile zespołu. Cieszę się, że będzie występowała w naszym klubie – powiedział prezes Marcin Chudzik.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę