Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kaweh Niroomand: Nie składaliśmy aplikacji do PlusLigi

Kaweh Niroomand: Nie składaliśmy aplikacji do PlusLigi

fot. Eckhard Herfet berlin-recycling-volleys-de

Dyrektor i menadżer Berlin Recycling Volley Kaweh Niroomand zdementował informacje, jakoby niemiecki klub wysłał aplikacje i chciał grać w PlusLidze. Przyznał jednak, że odbyły się rozmowy i wymiana pomysłów z działaczami z Polski. Berlin RV złożył dokumenty o uzyskanie licencji na kolejny sezon w niemieckiej Bundeslidze

Przegląd Sportowy poinformował wczoraj, że dwa zagraniczne kluby zgłosiły swój akces do PlusLigi. Informację tę miał potwierdzić również dyrektor do spraw komunikacji w PLS, Kamil Składowski. Chodzi o niemiecki Berlin Recycling Volley oraz ukraiński Barkom Lwów.Klub z Berlina dziś oficjalnie zaprzeczył, jakoby BRV składał taką aplikację. – Nie ma takiej aplikacji – powiedział Kaweh Niroomand, dyrektor i menadżer Berlin Recycling Volley, który przyznał jednak, że były rozmowy i wymiana pomysłów z osobami odpowiedzialnymi za siatkówkę w sąsiednim kraju. – Na tle obecnych wyzwań, przed którymi stoimy i my, i siatkówki, nasze rozważania idą we wszystkich kierunkach – dodał.

Kaweh Niroomand zapewnił, że Berlin RV złożył dokumenty o uzyskanie licencji na kolejny sezon w niemieckiej Bundeslidze, mając nadzieję, że sezon się rozpocznie normalnie i przebiegnie bez komplikacji. – Jest dla nas jasne, że w tej trudnej sytuacji się nie poddamy i będziemy kontynuowali nasz projekt. Naszą motywację trudno jest złamać – dodał.

Niemiecki portal volleyball.de zapytał również o udział zagranicznych drużyn w PlusLidze dyrektora Kamila Składowskiego. Ten przyznał, że w przeszłości inne kluby zawsze wyrażały zainteresowanie grą w polskiej lidze, ale obecnie nie ma żadnej konkretnej aplikacji. W obecnej sytuacji jest mało prawdopodobne, by zagraniczne drużyny zostały włączone do rozgrywek PlusLigi z powodu pandemii koronawirusa.

Pomysł gry zagranicznych drużyn w PlusLidze:

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: inf. własna, volleyball.de

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę