Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Zaroślińska-Król: Jeżeli dostanę 80 piłek, to będę szczęśliwa

Katarzyna Zaroślińska-Król: Jeżeli dostanę 80 piłek, to będę szczęśliwa

ŁKS Commercecon Łódź już dwa razy stawał pod ścianą w rywalizacji o brązowy medal i w obu przypadkach udało się Wiewiórom wygrać mecz i pozostać w grze. Dwukrotnie sporą cegiełkę do wyniku dołożyła Katarzyna Zaroślińska-Król, która we wtorkowym meczu, podobnie jak w poprzednim, zgarnęła statuetkę dla najlepszej zawodniczki spotkania. 

Tak naprawdę dopiero w ostatnich dwóch meczach pokazałyśmy siebie. Pierwsze spotkanie zupełnie przespałyśmy i przegrałyśmy bez większej historii 0:3. W drugim przegrałyśmy, prowadząc 2:0. Gorszej sytuacji nie mogło być i w takim momencie pozostało nam już tylko wygrywać. Nie możemy sobie pozwolić na błąd, bo nikt nie chce mieć tego najgorszego, czwartego miejsca. Odrobiłyśmy lekcje. W tych pierwszych dwóch meczach grałyśmy nie do końca dobrze taktycznie. Teraz już wywiązujemy się z założeń i to przynosi efekty – powiedziała atakująca ŁKS-u.Po pierwszych przegranych spotkania w szeregi łódzkiego zespołu mogła wkraść się spora nerwowość, ale Katarzyna Zaroślińska-Król twierdzi, że było wręcz odwrotnie i dominowała spokojna, ciężka praca. – Trener nie krzyczał na nas. Same wiemy, że stać nas na więcej i po prostu skupiłyśmy się na tym, co mamy do zrobienia. Maksymalnie skupiamy się na treningach, bo koncentracja meczowa wychodzi z treningu. Staramy się pracować pod presją i to przynosi rezultat. 

Za siatkarką ŁKS-u sezon w kratkę. W dwóch ostatnich meczach atakująca rzadko zwalniała rękę i piłki posyłane do niej były często pewnie kończone. – Lubię być liderką zespołu. Im więcej piłek dostaję, tym lepiej się odnajduję na boisku. Wtedy jestem jak ryba w wodzie i oby tylko zdrowie dopomogło, choć został już ostatni mecz. Dam z siebie wszystko. Jeżeli tam dostanę osiemdziesiąt piłek, to będę szczęśliwa. Obyśmy tylko wygrały. Dziś wygrał cały zespół i każda z nas zagrała dobrze – jestem dumna z tej drużyny. Teraz już koniec emocji pomeczowych, czas skupić się na sobocie i podejść do meczu z chłodną głową. 

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę