Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Katarzyna Wawrzyniak zagra w I lidze

Katarzyna Wawrzyniak zagra w I lidze

fot. Michał Szymański

Katarzyna Wawrzyniak została nową rozgrywającą Grupy Azoty Jedynka Tarnów. Doświadczona zawodniczka w swojej karierze reprezentowała m.in Energę, MKS Kalisz, Legionovię Legionowo, a w ostatnim sezon BKS BOSTIK Bielsko-Biała.

Katarzyna Wawrzyniak po roku spędzonym w BKS BOSTIK Bielsko-Biała opuszcza bialski klub i rozpoczyna przygodę z Jedynką Tarnów w I lidze.  Wawrzyniak do BKS-u dołączyła w 2020 roku zastępując niejako swoją siostrę Magdalenę Kowalczyk, która w bialskich barwach występowała w sezonie 2019/2020, a następnie postanowiła zakończyć karierę.Wawrzyniak ostatnie dwa sezony spędziła w najwyższej klasie rozgrywkowje. Najpierw w Kaliszu, gdzie zresztą odniosła przed laty największy ligowy sukces, zdobywając z ówczesną Calisią brązowy medal w 2008 roku, a później w Bielsku-Białej.

31-letnia rozgrywająca dwukrotnie również wygrała I ligę. W 2015 roku triumfowała w tej klasie rozgrywkowej z Zawiszą Sulechów, a w 2018 z MKS-em Kalisz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna, Jedynka Tarnów

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę