Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Wawrzyniak opuszcza BKS

Katarzyna Wawrzyniak opuszcza BKS

fot. Michał Szymański

Sezon TAURON Ligi jest już na ostatniej prostej. Do rozegrania został jedynie decydujący mecz o brązowy medal. Siatkarki BKS-u BOSTIK Bielsko-Biała rozgrywki skończyły na 6. miejscu i trwa już budowa składy na następny sezon. W nim w barwach ekipy z Podbeskidzia na pewno nie zobaczymy Katarzyny Wawrzyniak, która po roku żegna się z klubem. 

Katarzyna Wawrzyniak po roku spędzonym w BKS BOSTIK Bielsko-Biała opuszcza bialski klub.  Wawrzyniak do czerwono-żółto-zielonej rodziny dołączyła w 2020 roku zastępując niejako swoją siostrę Magdalenę Kowalczyk, która w bialskich barwach występowała w sezonie 2019/2020, a następnie postanowiła zakończyć karierę. W sezonie 2020/2021 wystąpiła w 17 meczach, ale zapewne najbardziej utkwi jej w pamięci (podobnie jak nam) mecz z ŁKS Commercecon Łódź w hali pod Dębowcem, kiedy to po dwóch setach BKS BOSTIK Bielsko-Biała przegrywał z łodziankami 0:2, a wejście Katarzyny Wawrzyniak na boisko zupełnie odmieniło losy meczu. Bielszczanki wygrały to spotkanie, w czym duża zasługa bielskiej rozgrywającej, która zagrała rewelacyjnie. Podobnego zdania był komisarz tego meczu, który wybrał wtedy Katarzynę Wawrzyniak najlepszą zawodniczką spotkania.– Chciałam podziękować za sezon, który z rożnych względów był trudny. Mecze rozgrywane przy pustych trybunach nie są komfortowe z perspektywy zawodnika, bo przecież gramy dla kibiców, którzy swoją obecnością wiele razy pokazali, że mimo panującej i utrudnionej sytuacji, że nas wspierają. Po sezonie zawsze staram się pamiętać dobre rzeczy, a takich w tym roku u nas nie brakowało, począwszy od dobrej atmosfery, kończąc na wyniku. Muszę przyznać siostrze rację, że warto było przyjść do Bielska-Białej. Życzę powodzenia! – mówiła Katarzyna Wawrzyniak.

Klub poinformował już wcześniej, że barw zespołu z Bielska-Białej nadal bronić będzie libero Kinga Drabek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi 2021/2022 

źródło: bkssa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę