Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Skorupa zakończyła karierę

Katarzyna Skorupa zakończyła karierę

fot. Michał Szymański

Katarzyna Skorupa ostatnie dwa sezony spędziła broniąc barw E.Leclerc Moya Radomki Radom. Teraz doświadczona i utytułowana rozgrywająca postanowiła zakończyć swoją bogatą karierę. – Czas odejść od tego, co kocham i czemu poświęciłam swoje poprzednie życie. To była piękna i trudna podróż, pełna sukcesów, dobrych doświadczeń, ale czasami też tych złych – pożegnała się na jednym ze swoich profili społecznościowych. 

Dwa ostatnie lata Katarzyna Skorupa występowała w Radomiu, jednak sporą część swojej kariery reprezentowała barwy zagranicznych klubów jak choćby Rabita Baku, Fenerbahce Stambuł czy Saugella Team Monza. Skorupa była także reprezentantką Polski, w latach 2004-2012 zagrała 150 razy w koszulce z orzełkiem na piersi.Skorupa ma na swoim koncie wiele trofeów, trzy złote medale mistrzostw Polski, tyle samo Pucharów Polski, a także medal Klubowych Mistrzostw Świata i Ligi Mistrzów. W zespole z Radomia nie udało jej się ostatnio stanąć na podium, w poprzednim sezonie Radomka była 4. drużyną TAURON Ligi, ten sezon zakończyła na 6. miejscu.

36 lat…Dokładnie tyle minęło od momentu, gdy moja mama po raz pierwszy wzięła nas na trening. Od tamtej chwili siatkówka była nieodłączną częścią mojego życia…aż do teraz. Czas odejść od tego, co kocham i czemu poświęciłam swoje poprzednie życie. To była piękna i trudna podróż, pełna sukcesów, dobrych doświadczeń, ale czasami też tych złych” – żegnała się Katarzyna Skorupa. „Postanowiłam zostawić miejsce na różne możliwości i zajęcia związane z siatkówką, ale na całkowicie innej płaszczyźnie. Czas zacząć nowy rozdział. Będę za tym tęskniła” – napisała rozgrywająca.

źródło: inf. własna, sport.tvp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę