Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Połeć z nowym kontraktem

Katarzyna Połeć z nowym kontraktem

fot. Michał Szymański

Kolejna siatkarka zdecydowała się przedłużyć swoją współpracę z Grupą Azoty Chemikiem Police. Kolejny rok z rzędu w polickich barwach zagra środkowa Katarzyna Połeć. – Chemik daje poczucie stabilizacji i spokoju. Z wiekiem coraz bardziej to doceniam. Czuję się częścią tej ekipy, ekipy mistrza Polski i cieszę się, że zostaję w niej na kolejny sezon – powiedziała siatkarka.

Grupa Azoty Chemik Police przedłużył kontrakt z Katarzyną Połeć. W poprzednim sezonie wystąpiła w 16 spotkaniach TAURON Ligi, brała również udział w meczach Pucharu Polski i Ligi Mistrzyń. Barw Chemika broni od połowy sezonu 2019/2020. W Policach zdobyła 3 mistrzostwa i 2 Puchary Polski.Patrząc na to, jak nieprzewidywalne i często trudne były dla mnie poprzednie lata w różnych w klubach w Polsce, Chemik daje poczucie stabilizacji i spokoju. Z wiekiem coraz bardziej to doceniam. Czuję się częścią tej ekipy, ekipy mistrza Polski i cieszę się, że zostaję w niej na kolejny sezon – powiedziała Katarzyna Połeć.

Środkowa to siódma siatkarka, która została w drużynie mistrzyń Polski. Dotychczas ogłoszono również nazwiska dwóch nowych zawodniczek. Aktualnie skład Grupa Azoty Chemika Police na sezon 2022/2023 prezentuje się następująco: przyjmujące – Martyna Łukasik i Martyna Czyrniańska; atakująca Jovana Brakocević-Canzian, środkowe: Iga Wasilewska, Marta Pol i Katarzyna Połeć, rozgrywająca – Lenka Oveckova oraz libero: Maria Stenzel, Monika Jagła.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę