Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Marcyniuk dołącza do Jokera Świecie

Katarzyna Marcyniuk dołącza do Jokera Świecie

fot. Michał Szymański

Do zespołu beniaminka Jokera Świecie dołączyła przyjmująca Katarzyna Marcyniuk. To ósma zawodniczka, która wzmocniła szeregi drużyny debiutującej w rozgrywach TAURON Ligi.

Katarzyna Marcyniuk gra na pozycji przyjmującej, w latach 2010-2016 występowała w Tomasovii Tomaszów Lubelski, a od 2016 grała w Wiśle Warszawa.Sezon 2020/2021 będzie debiutanckim sezonem dla podopiecznych trenera Marcina Wojtowicza w TAURON Lidze. W zespole ze Świecia doszło do dużych roszad kadrowych, pozostało zaledwie pięć zawodniczek, które grały w biało-niebieskich barwach w sezonie  2019/2020: Adrianna Kukulska, Katarzyna Wenerska, Pola Nowacka, Paulina Brzoska i Wiktoria Kowalska.

Do drużyny dołączyło pięć zawodniczek, które w minionym sezonie występowały w Energetyku Poznań: Adrianna Muszyńska, Aleksandra Muszyńska, Magdalena Jurczyk, Joanna Sikorska oraz Agata Nowak. Szeregi beniaminka postanowiły też wzmocnić: Oliwia Urban, Martyna Gorzkiewicz. Z kolei z ekipy Jokera odeszły: Oriana Miechowicz, Weronika Fojucik, Paulina Majkowska, Aleksandra Żurawska, Gabriela Borawska, Agata Trybuła, Patrycja Tomczyk oraz Adrianna Lewandowska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w TAURON Lidze

źródło: Joker Świecie - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved