Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Bagrowska: Jest ogromny przeskok między pierwszą a TAURON Ligą

Katarzyna Bagrowska: Jest ogromny przeskok między pierwszą a TAURON Ligą

– Na początku byłam trochę taką cichą myszką, ale teraz już im więcej z dziewczynami i ze sztabem spędzam czasu, to bardziej się czuję swojo i otwarcie. Nie ukrywam, że na boisku jestem taka bardziej żywa, energiczna, ale z początku byłam cicha. Im więcej czasu spędzam na Podpromiu, tym pewniej czuję się w zespole – powiedziała Katarzyna Bagrowska, przyjmująca Developresu Bella Dolina Rzeszów.

Macie już za sobą trzy mecze sparingowe. Ostatnie dwa zagrałyście z mającym wysokie aspiracje zespołem z Radomia. Jak wrażenie po tym dwumeczu?Katarzyna Bagrowska: Patrząc z mojej perspektywy to, na pewno jest ogromny przeskok między pierwszą a TAURON Ligą. Piłki na skrzydłach są szybko dogrywane i gdzieś tam tym mankamentem później jest blok. W tym czuję największą różnicę. Byłyśmy trochę zmęczone po siłowni, bo ciężko tam dźwigamy. Fajne doświadczenie i wyczekiwałam tych sparingów, żeby zobaczyć, jak to jest i czuję się naprawdę bardzo dobrze.

Od samego początku w sparingach wychodzi pani regularnie w składzie…

– No tak „Blago” i Kara były na kadrze. Z Aną byłyśmy same na przyjęciu. Staram się jak najbardziej ten czas na boisku wykorzystać i zbierać to doświadczenie, z czego bardzo się cieszę.

Jest to też szansa dla pani, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i nie być tylko zmienniczką?

– No tak, taki jest cel, żeby swoją grą, postawą, słuchać trenera, jakie wskazówki daje. Jak się go słucha i wykonuje te czynności na boisku, to widzę w tym duże efekt. Tak więc pracujemy.

Jak się pani odnajduje w zespole wicemistrza Polski?

– Na początku byłam trochę taką cichą myszką, ale teraz już im więcej z dziewczynami i ze sztabem spędzam czasu, to bardziej się czuję swojo i otwarcie. Nie ukrywam, że na boisku jestem taka bardziej żywa, energiczna, ale z początku byłam cicha. Im więcej czasu spędzam na Podpromiu, tym pewniej czuję się w zespole.

Chyba też łatwiej było się wkomponować w zespół, bo sporo jest w nim młodych siatkarek?

– Tak. Dziewczyny mają fajne charaktery i cieszę się, że są takie otwarte, kontaktowe i wciągnęły mnie w tę drużynę i było mi łatwiej odnaleźć się w Developresie.

Pani oczekiwania co do sezonu?

– Na pewno chcę się rozwijać, Uczyć się od starszych dziewczyn, podpatrywać ich zagrania. Ogrywać się jak najwięcej, walczyć o tę pierwszą szóstkę. Myślę, że to jest ten nadrzędny cel. Ale naprawdę przede mną dużo, dużo pracy i cierpliwości.

Dwa ostatnie sezony Developres był wicemistrzem Polski, apetyt, żeby zrobić ten krok do złota jest pewno duży?

– Apetyty wysokie, dużo ciężkiej pracy przed nami, sezon jest długi, więc liczę, że zakończymy go ogromnym sukcesem.

W nowym otoczeniu chyba pani się już na dobre zadomowiła?

– Rzeszów bardzo mi się podoba. Mieszkam w centrum miasta i wszędzie mam blisko mimo korków. Idealne takie miasto i tak sobie pomyślałam, że w przyszłości przyjazne do życia.

źródło: tauronliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę